Wuxi Holly International Trading Co. Ltd

  • Çin Wuxi Holly International Trading Co. Ltd şirket Profili
  • Çin Wuxi Holly International Trading Co. Ltd şirket Profili
  • Çin Wuxi Holly International Trading Co. Ltd şirket Profili
  • Çin Wuxi Holly International Trading Co. Ltd şirket Profili
  • Çin Wuxi Holly International Trading Co. Ltd şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Şirket ticaret
Markalar: WXHOLLY
No. Çalışanları: 20~50
Yıllık satış: 1000000-2000000
Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 60% - 70%

Giriş

WUXI HOLLY INTERNATIONAL TRADING CO., LTD.Yixing, Jiangsu, Çin'de bulunmaktadır.Çin'in ekonomi, finans ve ticaret merkezi olan Şangay'a bitişiktir.

2012'de kurulan Holly, farklı türlerde spor malzemeleri ve fitness için ilgili ürünlerin tedarikinde yerel bir öncüdür."Önce Müşteri" ilkesi doğrultusunda şirketimiz, üretim, ticaret, tasarım ve hizmeti entegre eden kapsamlı bir kuruluş haline geldi.Yıllarca araştırma ve uygulamadan sonra, tamamlanmış bilimsel kalite sisteminin yanı sıra mükemmel bir satış sonrası hizmet sistemi kurduk.

Şu anda, ürünlerimiz Güneydoğu Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Orta ve Güney Amerika, Afrika ve diğerleri dahil olmak üzere 60'tan fazla ülke ve bölgeye ihracat yapmaktadır.Yıllardır, müşterilerimizin çoğunun güvenini ve yurt dışından hoş geldiniz.

Holly Group, "Pazar odaklı, Önce Müşteriler ve Önce Kredi" konusunda ısrar ediyor.Açık ve çalışkan bir zihniyetle, yurtiçi ve yurtdışından müşterilerin ziyaretlerine ve rehberliğine özlem duyuyoruz.

Geçmiş

2012'de kurulan Holly, farklı türlerde spor malzemeleri ve fitness için ilgili ürünlerin tedarikinde yerli bir öncüdür. "Önce Müşteri" ilkesi doğrultusunda, şirketimiz üretim, ticaret, tasarım ve hizmeti entegre eden kapsamlı bir kuruluş haline geldi.

Hizmet

Üretim, ticaret, tasarım ve hizmeti entegre eden kapsamlı bir kuruluş.

Ekibimiz

Yıllar süren keşif ve uygulamalardan sonra, tamamlanmış bilimsel kalite sisteminin yanı sıra mükemmel bir satış sonrası hizmet sistemi kurduk. Şu anda, ürünlerimiz Güneydoğu Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Orta ve Güney Amerika, Afrika ve diğerleri dahil olmak üzere 60'tan fazla ülke ve bölgeye ihracat yapmaktadır. Yıllardır müşterilerimizin çoğunun güvenini ve yurt dışından hoş geldiniz. Holly Group, "Pazar odaklı, Önce Müşteriler ve Önce Kredi" konusunda ısrar ediyor. Açık ve çalışkan bir zihniyetle, yurtiçi ve yurtdışından müşterilerin ziyaretlerine ve rehberliğine özlem duyuyoruz.

Mesaj bırakın