atış oyunu kil güvercin hedefler

August 12, 2021
hakkında en son şirket haberleri atış oyunu kil güvercin hedefler

Wuxi Holly'nin Ortam atış kil hedefleri, dayanıklılık ve kırılganlık hesabının birkaç mermi topuyla vurulduğunda kırılmasını sağlamak için zift ve toz haline getirilmiş kireçtaşı karışımından yapılır. Zamanla toprağa çözünen biyolojik olarak parçalanabilen hedefler vardır.
Wuxi Holly'nin Güvenli Kil Güvercin Hedefi çevre dostudur ve toksik değildir.Bu Renkli Atış Hedeflerinin kullanımı ve havada görülmesi kolaydır. Güvenli Kil Hedefi, hedef vurulduğunda bir nefeste patlayan floresan tozu içerir.Safety Clay Pigeon Target'ın büyük bir görsel etkisi vardır. Tarlayı veya menzili mahvetme konusunda endişelenmenize gerek yoktur.Tuzak, skeet, spor killeri veya eğlence amaçlı atış için yapılmış olan bu biyolojik olarak parçalanabilen Kil Atış Hedefi hem elle ayarlanan hem de otomatik tuzak makinelerinde kullanılabilir. Atıcılar tek başlarına veya arkadaşlarıyla çalışarak kendilerine meydan okuyabilirler. Her kutu 150 disk içerir, bu nedenle kil hedefler eğlenceyi gün boyu devam ettirecek çok şey var. Hareketli bir hedefi hedeflerken el-göz koordinasyonunu geliştirmek için bunları kullanın. Kil Hedefi, diğer avlanma becerilerine de fayda sağlayacak ve onları keskinleştirecektir.
Wuxi Holly, hedef endüstride çevre korumaya öncülük etti. Ekolojik bağlılığı üst düzey hedeflerle uzlaştırmaya çalışıyoruz.
Ayrıca çevre standartlarını karşılayan doğal pigmentler kullanıyoruz. Son derece yüksek performans gösteriyorlar ve artık birçok ulusal ve uluslararası yarışmada kullanılıyorlar. Son olarak tüm ambalajlarımız geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılıyor.
Çevre çekim kil hedefi, mevcut pazardaki asfalt, reçine malzeme hedefinin yerini almak için geliştirilmiş yeni bir tür bozunabilir kil hedefidir.
Kil hedeflerimiz sabit uçuş yörüngesine, güçlü rüzgar direncine ve göz alıcı renklere sahiptir, sporcunun tam potansiyeline ulaşmasına yardımcı olabilir, diğer saha hedeflerine kıyasla, hedeflerimiz bozunabilir ve çevreseldir, hedeflerimiz zaten birçok yerli yarışmada kullanılmış ve Sporcular ve antrenörler ile yabancı kullanıcılar ve işletmeler tarafından iyi karşılandık, yavaş yavaş uluslararası satış modellerini tanıtmaya başladık.
Firmamızın kil hedefine ek olarak, koşu bandı matı, halter pedi, kavramadan, yoga matı ve kil hedef fırlatıcı gibi diğer spor ve eğlence ürünleri de bulunmaktadır.